نظر سنجي بين صهيونيستها "اگر دست شما به مسلمانان برسد چه كار شان مي كنيد؟" صهيونيستها :همه مسلمانان راقطعه قطعه مي كنيم America the Great Satan اسلام دین جاودان
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
نویسندگان
جستجو
آرشیو مطالب
اللهم صل علی محمد وال محمد
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردی
فناعت مالی که تمام نمی شود/القناعه مال لا ینفد/ حضرت علی علیه السلام


آیا این کار نوعی شرک یا همان بت پرستی و عبادت غیر خدا نیست ؟

جواب :

در جواب این شبهه ابتدا به حدیثی منقول از پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) که در کتب خود اهل سنت آمده است اشاره می کنیم : «جُعِلَت لِیَ الاَرضُ مَسجِداً و طَهُوراً» (صحیح بخاری، جلد 1، صفحه 91) یعنی زمین برای من محل سجده و طهارت (تیمم) قرار داده شده است.

دلیل دوم اینکه در احادیث متعددی از خود اهل سنت نقل شده سیره پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) و اصحاب ایشان سجده بر زمین بوده است . مثلا احمد ابن حنبل در روایتی از یکی همسران رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) نقل می کند : « پیامبر  (صلی الله علیه و آله و سلم) بر قطعه حصیری نماز میخواندند و سجده می کردند » (مسند احمد بن حنبل، جلد 6،صفحه 331) .

در ضمن اگر شیعیان از مهر استفاده می کنند به این دلیل است که آن مهر قسمت پاک و طاهر کوچکی از خاک زمین است که آنرا جدا می کنند تا همیشه در دسترس باشد.

ظهر عاشورا  تربت کربلا  شهادت مولا

شیعیان می توانند برروی زمینی که خاک پاک ویا آجر ویا شن وریگ وسنگ و....باشد سجده کرده ونماز بخوانند وواجب نیست حتما ازمهر استفاده کنند آنگونه که خیلی ها اشتباه کرده اند وخیال می کنند استفاده ازمهر واجب است نه خیر ماهم به راحتی می توانیم برروی حصیری سجده کنیم ونمازمادرست است ولی هدف از استفاده ازمهر انگیزه دیگری دارد که تاحدودی گفته شد.

راستی برادران اهل تسنن می دانند کدام یک ازچهار فرقه اهل سنت مثل شیعیان دستهای خود راقلاب نمی کنند ونماز می خوانند ؟چرا دربین چهار گروه یکی مثل شیعیان است؟چرا شافعی به شیعیان نزدیک است واختلاف کمتری داردو........ماهم می توانیم نمازها رادروقت مخصوص خود بخوانیم وآن راافضل می دانیم .مانیز درشرایطی می توانیم نمازرابدون مهربخوانیم و....اشتباه نکنید.......برچسب ها : مهر نماز-مالکی وشافعی وشیعه

پرهیز ازدروغگویی

در یکی از سفرهای مرحوم محدث قمی (اعلی الله مقامه الشریف)به عتبات (نجف اشرف) بهمراه خانواده هنگام ورودش به مرز خسروی  وقتی مامور عراقی گذرنامه ایشان را با همرهان داخل گذرنامه اش تطبیق می کند متوجه می گردد که یکی از بچه های همراهش در گذرنامه نیست و {جزء فرزندانش نبوده} مامور عراقی این فرد اضافی را رد می کندبرچسب ها : پرهیز ازدروغگویی

   آیا امام زمان عج دراقیانوس زندگی می کند؟

آیا او مردم رابدون هیچ گناهی می کشد؟ آیا اوقصاص قبل ازجنایت می کند؟

اوازانهدام هواپیماها وغرق کردن کشتی ها چه سودی می برد؟

افسانه‏ سازی‏های استعمارگران‏
سال‏های طولانی حضور استعمارگران در این منطقه و رقابت‏های موجود در بین آن‏ها و مبارزات و سرکوب هایی که صورت می‏ گرفت؛ زمینه را برای پیدایش افسانه‏ ها و تخیّلات فراهم کرد؛ به طوری که بسیاری از حوادث به وجود آمده؛ به عوامل ناشناخته، نسبت داده می‏شود.
از دیگر مواردی که باید دزدان دریای در این دوره مورد توجه قرار داد، موضوع دزدان دریایی و حمایت رقیبان استعماری از آن‏ها برای ضربه زدن به منافع رقیب است. طبیعی است که این دزدان دریایی، مایل نبودند از خود نام ونشان به جا بگذارند؛ بلکه صرفاً به دنبال اهداف خویش بودند.
مجموعه این عوامل، فضایی ابهام‏ آمیز و ترسناک را بر منطقه حاکم کرد و زمینه را برای شکل‏گیری ((افسانه‏ ها)) و ((انتساب حوادث به عوامل ناشناخته)) آماده نمود.برچسب ها : افسانه مثلث برموداتخریب امام زمان

این محرم وصفر است که اسلام رازنده نگه داشته است   (امام خمینی )

 باز باران با ترانه

می خورد بر بام خانه

یادم آید کربلا را

دشت پر شور و نوا را

گردش یک روز غمگین
      
گرم و خونین

لرزش طفلان نالان

زیر تیغ و نیزه ها را

*برچسب ها : باز باران با ترانه یادم آید کربلا را