نظر سنجي بين صهيونيستها "اگر دست شما به مسلمانان برسد چه كار شان مي كنيد؟" صهيونيستها :همه مسلمانان راقطعه قطعه مي كنيم America the Great Satan اسلام دین جاودان
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
نویسندگان
جستجو
آرشیو مطالب
اللهم صل علی محمد وال محمد
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردی
فناعت مالی که تمام نمی شود/القناعه مال لا ینفد/ حضرت علی علیه السلام


 إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثَلَمَ فِی الإِسْلامَ ثَلْمَةً ، وَلا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَةِ "

الامام الصادق علیه السلام


1-تولد درروستای کن از استان تهران سال1310
2-آخرین فرزند ازخانواده هشت نفره درخانواده ای مذهبی وکشاورز
3-در سن 13 سالگی، وارد حوزه علمیه شد و به تحصیل علوم دینی پرداخت.
4- تحصیلات حوزوی را در مدرسه لر زاده آغاز کرد/ در کنار مرحوم برهان به طی مراحل علمی و معنوی پرداخت. اساتید آیت الله العظمی بروجردی و امام خمینی (ره)، آیت الله گلپایگانی و علامه طباطبایی (ره )
5-ورود درعرصه سیاسی مبارزاتی با رژیم شاه ، از18سالگی ودستگیری وضرب وشتم دراردستان اصفهان و تبعید ایشان، 
6-دستگیری و تبعید به بوکان در سال 1353
7- عضویت در هسته 5 نفره شورای انقلاب، عضویت در شورای قانون اساسی، نخست وزیری و عضویت در شورای نگهبان، همه به اصرار دوستان یا امر شخص امام (رحمه الله) بود.
8- زمانی که رئیس جمهور و نخست وزیر همزمان ترور شده بودند، نخست وزیری به ایشان سپرده شده بود، چرا که تنها قدرتی شناخته شد که می توانست در آن برهه زمانی کشور را نجات دهد.
9- تأسیس دانشگاه امام صادق (علیه السلام)
10- ریاست مجلس خبرگان رهبری

خصوصیات اخلاقی:
1-    بسیار خوش برخورد بودند و حیثیت و آبروی افراد را محترم می شمردند، حتی اگر با کسی اختلاف شدیدی هم داشتند، با روی گشاده و با خنده با او مطرح می کردند.
2-    ایشان بسیار به نماز شب علاقه داشتند و هیچ گاه نماز شب شان ترک نشده بود
3-    در مسائل مالی بسیار دقت می کردند و حتی برای مبالغ اندک نیز اهمیت قائل بودند که مبادا بیت المال اسراف شود.
4-    به اقرار نزدیکان ایشان، نه تنها واجبی را کنار نگذاشته و حرامی مرتکب نشده اند، بلکه هیچ گاه مکروهی از ایشان سر نزده است و حتی عملی خلاف احتیاط انجام نداده اند.
5-    در دوران طلبگی و جوانی به علت ارادت و توسل بسیار به حضرت مهدی (ارواحنا له الفداه) یکی از دوستان طلبه، ایشان را «مهدوی» نامید و پس از آن بود که به مهدوی کنی معروف شدند و پس از انقلاب نیز نام خانوادگی خود را تغییر دادند.

 
این فقیه و عالم مبارز و مجاهد، نه تنها در دوران حیات امام خمینی (رحمه الله) پیوسته از ایشان اطاعت و متابعت می کرد، بلکه پس از رحلت بنیان گذار جمهوری اسلامی، پیوسته نسبت به ایشان حب و علاقه داشتند، تا حدی که با وجود منع پزشک از راه رفتن و اصرار نزدیکان برای شرکت نکردن در مراسم سالگرد امام خمینی (رحمه الله)، در این مراسم شرکت کردند و پس از بازگشت از این مراسم بود که دچار حمله قلبی شدند و به مدت بیش از 4 ماه در حالت اغما بودند و صبح روز سه شنبه 29 مهرماه دار فانی را وداع گفتند.برچسب ها :

این یه پاورپوینت برای دوستاران علم(نانو لوله های کربی )

از مهندس ارشد برق خانم "نسترن پور تقی"

 دانلود 1

دانلود آسان

هل یستوی الذین یعلمون والذین لایعلمونبرچسب ها : نانولوله های کربنی ازخانم مهندس نسترن پور تقی ، نسترن پورتقی مهندس ارشد برق

خبرهای خیلی بدی ازکوبانی به گوش می رسد دیگه حوصله شنیدن خبرهای فاجعه آمیز دشمنان بشریت را ندارم

1-ائتلاف غربی به سرکردگی آمریکا که متاسفانه بعضی کشورهای اسلامی  خاین به اسلام وانسانیت مثل بعضی کشورهای عربی وترکیه و....باهاشن

2-افراطیون داعش که به نام اسلام وبا پرچم لااله الا الله درحال قتل عام مردم سوریه وعراق هستند

پشت پرده این قتل عام ها کشورهای خود فروخته عربی وصهیونیزم وترکیه وآمریکاست.

درحال حاضر کشور ترکیه خیلی می تونه کمک کنه ولی افسوس به عنوان یک کشور اسلامی زیر بیرق آمریکا حرکت میکنه /

ترک ها درحال تماشای دشمنان اسلام اند البته خودشان هم ازاسلام بویی نبردند.

فقط با تانک های خودشان صف کشیده اند وبی خیال از قتل وغارتی که درکوبانی درراه است

زنان کوبانی درحال جنگیدن اند وخیلی ازدولت های اسلامی درحال نشخار کردند ای ننگ تان باد با این دارالقراییتان ای مرگتان با این بی غیرتیتان/

دختر جوان کرد کوبانی برای اینکه دردست داعش نیفتد خودکشی می کند /

داعشی که زاییده عربستان وآمریکا وصهیونیزم است.

امیدوارم ایران کاری کند /سردار سلیمانی دست بدامنت کاری بکن ما نیاز به غیرتت داریم /ناموس مردم نیاز به غیرتمندی چون تو دارد بی غیرتهای ترک وعرب منطقه خانه های مردم را ،زنان مردم را،امینیت مردم را به خطر انداخته اند/برچسب ها : فاجعه کوبانی /سردار سلیمانی دست بدامنت کاری بکن/ ، سردار سلیمانی دست بدامنت کاری بکن ، america the great satan

در میان رزمندگان نوجوان باصفایی بود که ۱۴ سال داشت. پایین ارتفاع چشمه ای بود و باران گلوله از سوی عراقی ها می بارید. لذا فرماندهان گفتند برای وضو هم به آنجا نروید. بالا بنشینید و همانجا تیمم کنید.

هنگامی که آیت الله جوادی تشریف آوردند، دیدند که آن نوجوان ۱۴ ساله داشت به سمت چشمه می رفت برای وضو. بسیجیان هر چه فریاد زدند نرو خطرناک است، آن نوجوان گوش نکرد.

آخر متوسل شدند به این عالم وارسته، حضرت آیت الله جوادی آملی که آقا! شما کاری بکنید. آقا نوجوان را صدا کردند که عزیزم کجا می روی؟ گفت میروم پایین وضو بگیرم.

گفتند پسر عزیزم! پایین خطرناک است. فرماندهان گفتند می توانی تیمم کنی. شما تکلیفی ندارید. همان نماز با تیمم کافی است.

نوجوان نگاهی بسیار زیبا به چشمان مبارک این عارف بزرگوار کرد و لبخند زیبایی زد و گفت بگذارید حاج آقا نماز آخرمان را با حال بخوانیم و رفت وضو گرفت و یک نماز باحالی خواند و برگشت.

دقایقی بعد قرار بود عده ای از بسیجیان بروند جلو و با عراقی ها درگیر شوند. اتفاقا یکی از آنها همین نوجوان ۱۴ ساله بود. یکی دو ساعت بعد آیت الله جوادی را صدا کردند و گفتند حاج آقا بیاید پایین ارتفاع. دیدند جنازه ی آوردند. آیت الله جوادی آملی نشستند و دیدند همان نجوان با همان لبخند زیبا پرکشیده و رفته.

آیت الله جوادی آملی کنار جنازه اش روی خاک نشستند، عمامه از سر برداشتند و خاک بر سر مبارکشان ریختند و گفتند :
جوادی! فلسفه بخوان. جوادی! عرفان بخوان. امام به اینها چه یاد داد که به ما یاد نداد؟!
من به او می گویم نرو و او می گوید بگذار نماز آخرم را با حال بخوانم. تو از کجا می دانستی که این نماز، نماز آخر توست؟

جهان نیوزبرچسب ها : جوادی! فلسفه بخوان،عرفان بخوان!